Benim hakkımda...

Youtube'da Panik Atağa Son videolarımı izleyen ve sayfamı ziyaret eden herkese merhaba. Benim adım Yasmine Alice İşcan. Doğma büyüme İstanbul'luyum ve hukuk ve Almanca tercümanlık mezunuyum. Avukatlık kariyerimden, Londra'da aktörlük yapmak için vazgeçtim ve hayallerimin peşinden gitmeye karar verdim. Şu anda Londra'da ikamet etmekteyim.

Aralık 2017 senesinde panik atak ile tanıştım. Doktorlar teşhisimi koyduktan sonra çok zor günler geçirdim. Hayatım alt üst oldu ve yaşam çok kötü bir hal aldı. Sıkıntılı ilk bir kaç ayı atlattıktan sonra, kendimi bu durumdan kurtarmanın yollarını aramaya adadım. 

Onlarca kitap okudum, ve Barry Mcdonagh'ın programlarını uyguladım. İnternetin her köşesinde araştırma yaptım, doktorlara ve terapistlere gittim. Hipnoz CD'leri satın aldım, enerji terapistlerine gittim, ama hiç biri bana yardımcı olmadı. Ama en sonunda doğru cevabı kendim buldum. Hayatında hiç panik atak yaşamamış kişilerden ve beni anlayamayanlardan medet ummayı kestim.

Bu videoları çekme ve bu sayfayı açma amacım, sadece sizlere yardım etmek istemem. Panik atak dünyadaki en korkutucu hislerden bir tanesi, ve onu yenme zorunluğunun ne kadar acil olduğunu bir ben bilirim, bir de siz. Öğrendiklerimi ve kendime has tekniklerimi sizlerle paylaşmak ve elimden geldiği kadar çok insana yardımcı olmak istiyorum. Umarım bu sayfa, panik atağa son verme yolculuğunuzda sizlere yardımcı olacaktır...

 

Screenshot 2019-06-14 at 10.36.17.png